Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Spartan King

Грати
Ігрові автомати історичної тематики користуються популярністю в Казино ІКС - особливо, якщо вони, завдяки реалістичним графічним прийомам переносять у минуле. Автомат Spartan King, що належить портфоліо Pragmatic Play, має показник віддачі, що досягає 96.6%.

Технічні параметри цього слота дають змогу віднести його до багатолінійок: 5 барабанів, 40 ліній. В алгоритмах є спеціальна символіка, вільні обертання і множник. Активувати ігровий автомат можна в демонстраційній версії, запускати обертання барабанів - у ручному або автоматичному режимах, також доступна опція прискорених спінів.

🎰 Ігровий процес

Головний сюжет Spartan King, згідно з назвою, присвячений воїнам-спартанцям. Тематика слота - війна греків з персами, де грецьку армію очолює Леонід - талановитий полководець і стратег.

Ігровий автомат приваблює реалістичним дизайном. На задньому плані видніються пейзажі Еллади, освітлені передзахідними променями сонця. Безпосереднє ігрове поле обрамлене доричними колонами, ділиться на смуги. У верхній частині розташовується логотип, у нижній - проста функціональна панель. Тематичні символи Spartan King виконані з приголомшливою реалістичністю і використанням анімації.

Гравцеві рекомендується спочатку запустити автомат у демонстраційній версії, а також ознайомитися з даними інформаційно-тематичного розділу. Ігрова сітка представлена у форматі 5 x 4. Геймер призначає ставки, після чого запускає обертання барабанів. Базова мета гравця - сформувати призовий ланцюжок із 3+ ідентичних знаків на активній лінії. Примикати послідовність повинна до крайньої вертикалі зліва. Найбільший приз, який здатний подарувати ігровий автомат - x7480.

⭐ Спеціальна символіка

Джокером автомата є зображення полководця Леоніда, який здатний випадати на всіх вертикалях, за винятком першої. Він замінює рядові ігрові елементи.

Додатковий wild - щит, символ-кластер 2x2, що випадає на довільних позиціях барабанів. Він замінює рядові зображення, а також збільшує шанси на виграш.

Червоний прапор перемоги є бонусним символом Spartan King, випадає рандомно і дарує самостійні призи. Основна його роль - запуск серії вільних обертань. Розглянемо детальніше бонусні особливості автомата.

💰 Бонусна гра

Зібравши від 3 і більше розкидів, геймер отримує коефіцієнти x10 -x20 для загальної ставки, а також - від 8 до 12 фріспінів. У цей період можуть з'являтися гігантські символи Джокера 2x2, що підміняють прості елементи. Однак при їхньому випаданні геймер також отримує множник від x2 до x5 - вибирається він у випадковому порядку, і може подарувати грандіозні виплати! При складанні нової комбінації з розкидів геймер може продовжити бонусний режим.

Серед символьного ряду ігрового автомата - карткові номінали й тематичні: грецькі кораблі, золоті амфори тощо.

☝ Висновки

Автомат Spartan King буквально надихає коротким екскурсом у давню історію. Гемблер візьме участь у битві, яка, завдяки спеціальній символіці, фриспінам і множникам, гігантським символам-кластерам, обов'язково завершиться перемогою!

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС