Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dragon’s Fire

Грати
Ігровий автомат Dragon's Fire на тему драконів створений компанією Red Tiger Gaming. Він вийшов на ринок азартних розваг у серпні 2018 року, і так полюбився гравцям Casino X Україна. Слот із функцією множення, безкоштовними обертаннями та вайлдами, показником виплат 96,07% запускається на стаціонарних комп'ютерах. Користувачам мобільних пристроїв доступна адаптована версія.

🎰 Ігровий процес Dragon's Fire

Стильний дизайн - одна з переваг ігрового автомата. На екрані зображена печера зі скарбами. Незліченні багатства охороняє сплячий кам'яний дракон, що обвив ігрове поле. Візуальні спецефекти роблять слот реалістичним. Музичний супровід викликає нервове тремтіння і створює інтригуючу атмосферу.

Структура ігрового автомата дає змогу розраховувати на часті виграші. У відеослоті Dragon's Fire застосовується 5 барабанів. Для побудови призових комбінацій передбачено 40 ліній. Вони активні за замовчуванням. Виграшні поєднання вибудовуються зліва направо з першого барабана.

Для управління ігровим автоматом провайдер застосував стандартний набір клавіш. Вони розташовані внизу екрана, містять написи й умовні позначення. Кнопкою з круговими стрілками приводяться в дію барабани. Щоб не запускати їх вручну, можна перейти в режим автогри. Параметром, що налаштовується, у Dragon's Fire є сума ставки. Її розмір визначається в діапазоні 0.20 - 10.00 кредитів. Фінансові показники фіксуються на екрані в окремих комірках.

В ігровому слоті Dragon's Fire символи підібрані згідно з тематикою. Призові комбінації формують золотий, рубіновий, смарагдовий, аметистовий дракони та яйця відповідного кольору. У виграшному поєднанні може бути від 3 до 5 однакових знаків.

⭐ Спеціальна символіка

Особливі символи ігрового автомата:

  • Wild - полум'я. Замінює звичайні символи. Вибудовує оплачувані комбінації стандартним способом.
  • Free spin - запускає раунд безкоштовних обертань.

💰 Бонусна гра

Бонусні опії відеослота Dragon's Fire:

  • Функція множення. Запускається після кожного виграшного спіна. Коефіцієнт множення збільшується на Х1 при послідовних призових обертаннях, і може досягти Х50. Раунд, що не приносить виграшу, повертає до початкового значення.
  • Око Дракона - активується випадковим чином. Множник одразу збільшується на Х10.
  • Вогняний вибух - дракон вивергає полум'я, на ігровому полі з'являються бонусні символи і дикі знаки, що дадуть змогу заробити великий грошовий приз.
  • Раунд безкоштовних обертань починається, коли з'являться 3 Free spin. На вибір пропонується три золотих яйця, що містять різну кількість фриспінів. Під час розіграшу драконівський множник не скидатиметься. Усі суми будуть помножені на чинний показник.

☝ Висновки

Ігровий автомат Dragon's Fire гарантує незабутні враження. Його перевагами є прості правила, зручний інтерфейс, широкий діапазон ставок. Функціональні можливості слота забезпечать солідний прибуток. Меню додаткових налаштувань дасть змогу створити комфортні умови проведення гри.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС