Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Nile Revenge

Грати
Ігровий автомат Book of Nile Revenge розкриває таємницю скарбів Стародавнього Єгипту. Слот випущений компанією NetGame у 2020 році. Гравці Х Казино перенесуться на берег Нілу, де побудований храм. Його сходинки виводять до повноводної річки. Стильний дизайн створює інтригуючу атмосферу.

🎰 Ігровий процес

Відеослот Book of Nile Revenge оснащений 5 барабанами. Вони обертаються синхронно, видаючи набори символів, з яких на 10 лініях формуються призові комбінації. Виграшні поєднання починаються від лівого краю ігрового поля. За кожним закріплений індивідуальний коефіцієнт виплат.

На початку раунду необхідно вибрати розмір ставки. Показник коригується кнопкою Bet, яка розміщується на панелі управління. Пропонується вибрати від 0.10 до 50 кредитів. Лінії активні за замовчуванням. Барабани приводяться в дію вручну або запускаються автоматично. Правила проведення розіграшу містяться в довідковому розділі.

⭐ Спеціальна символіка

У Book of Nile Revenge символи додатково допомагають розкрити тематику. На барабанах випадають Шукач скарбів, Бог Ра, пантера, статуя крилатої богині, стародавня книга, карткові знаки. В ігровому автоматі побудова призових комбінацій здійснюється стандартним способом. Вони формуються з 3, 4, 5 ідентичних символів. Структура слота дає змогу збирати в одному спіні кілька виграшних поєднань.

💰 Бонусна гра

Бонусні можливості Book of Nile Revenge пов'язані із застосуванням спеціального символу. Рамки ігрового процесу розширює стародавня книга. Вона здатна підміняти звичайні знаки слота. Замінюючи символи, книга сприяє завершенню виграшного поєднання. Вайлд самостійно створює оплачувані комбінації.

Призовий раунд ігрового автомата запускається з появою 3-х книг. За це присуджується 10 безкоштовних обертань. Спочатку додаткової гри шляхом випадкового відбору визначається Special Expanding Symbol. Ним може виявитися будь-який зі знаків. З'являючись на ігровому полі, він займатиме всі позиції на барабані. Випадаючи в довільному порядку, цей символ допомагає в складанні призових комбінацій. Він може повністю зайняти ігрове поле, що принесе великий виграш. Під час фриспінів діє опція No Lose Feature. Її запуск відбувається після програшного обертання. Видається 1 безкоштовний спін для отримання виграшу.

В ігровому автоматі передбачена бонусна ставка. Її купівля прискорить участь у раунді фриспінів.

☝ Висновки

Book of Neli - ігровий автомат, який не залишить байдужим. Графіка слота зроблена максимально барвисто, що точно сподобається кожному гравцеві!

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС