Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Aztec Gold

Грати
Ігровий автомат Піраміди з неспішним, головним ігровим процесом напевно сподобається шанувальникам слотів у Казино Х від виробника Мегаджек. Ця компанія відома тим, що випускала автомати з 21 лінією. Ігровий апарат Aztec Gold зберігає стандартні параметри відповідно до особливостей продукції компанії. Його сюжет присвячений подорожі на землі стародавніх індіанців ацтеків. Геймер вирушає на пошуки золота, попутно знайомлячись зі звичаями, культурою, традиціями, представниками флори і фауни території сучасної Мексики.

🎰 Ігровий процес

Стилістика дизайну автомата Золото Ацтеків, незважаючи на довгий термін існування, зберігає свою красу. Бекграунд - темний, на позиціях змінюються реалістично промальовані символи. У верхній частині розташовується ігровий логотип золотистого відтінку, на задньому плані видніється піраміда. По обидва боки ігрової сітки 3x5 розміщується нумерація ліній, виконана в кольорі. Це дає змогу швидше збирати призові поєднання. Навігаційна панель оформлена в дусі мінімалізму: ігрові індикатори, система користувацьких налаштувань, кнопки управління. Автентичний звуковий супровід підсилює враження від ігрового процесу.

П'ятибарабанний автомат має 21 регульовану лінію. Перед початком сесії геймер вибирає кількість активних. На кожну можна призначити ставки в градації від 0.01 до 0.5, після цього гравець запускає ручні або автоматичні обертання барабанів. Базове завдання зводиться до формування призових комбінацій з однакових символів. Вони розміщуються на позиціях Aztec Gold безперервно, примикаючи до крайнього лівого барабана. Під час гри змінюються зображення різноманітних тварин, серед яких - лама, деревна жаба, сокіл, пума, а також міфічний птах, що нагадує дракона. Є тут і рослини - кукурудза, помідор; представники ацтеків - воїн і дівчина, зображення золотого ритуального предмета - маски дракона Анунак.

⭐ Спеціальна символіка в Aztec Gold

Останній символ є диким. Він формує самостійні комбінації, приносячи максимальний коефіцієнт x1500. Крім цього, він здійснює підміну простих елементів, доповнюючи виграшні комбінації. Це дає змогу частіше формувати призові комбінації на лініях.

Розкид, птах-дракон, випадає на довільних ігрових позиціях. У кількості від 3 до 5 символ приносить коефіцієнти для загальної ставки від x4 до x100.

Бонусний режим починають три і більше піраміди, що випадають на довільних позиціях. Геймеру спочатку належить вибирати будову, виконану з певних матеріалів. Чим вони дорожчі, тим цінніший приз. Друга частина міні-ігри переносить гравця всередину піраміди. Там потрібно, уникаючи небезпечної змії, шукати призові знаки, що ховаються за кам'яними блоками. Якщо це вдалося, то геймер може отримати чудові призи.

💰 Бонусна гра

Ризиковий раунд доступний на розсуд гравця після формування призової комбінації. Геймеру потрібно грати з дилером в карти. Круп'є першим вибирає свою карту, після чого з чотирьох закритих гравець навмання витягує свою. Потрібно, щоб вона була більшою за рангом, що дає змогу отримати коефіцієнт x2.

☝ Висновки

Ігровий автомат Aztec Gold вирізняється приємним дизайном, легкими правилами, може подарувати дійсно великі призи, а дворівнева бонусна гра викликає непідробний інтерес навіть у сучасного користувача!

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС